Predaj rodinného domu s dvojgarážou, bazénovou halou a wellness s pozemkom 1300 m2 v Kvetoslavove za bezkonkurenčnú cenu! Predaj 3D Vizualizácia

Spôsob predaja:
Predaj
Kúpna cena:
389 000 €
Možnosť financovania cez hypotekárny úver:
3D vizualizácia:
Áno
Okres:
Dunajská Streda
Obec:
Kvetoslavov
Katastrálne územie:
Kvetoslavov
Ulica:
Čerešňová 17 17
Sledovať dražbu
Aké výhody má sledovanie dražby?

Opis nehnuteľnosti

Jedinečná ponuka v obci Kvetoslavov. Viac-generačný rodinný dom s bazénom, wellness, vínnou pivnicou na pozemku o výmere cez 1300 m2 len 15 minút autom od Bratislavy! V tesnej blízkosti domu je vynikajúca pekáreň, potraviny, škôlka, škola a cca do 500 metrov nákupné centrum s BILLOU.

Rodinný dom je kúpou okamžite voľný!

 

1. Rodinný dom je samostatne stojaci trojpodlažný s dvoma nadzemnými a s jedným podzemným podlažím. Podpivničenie je len čiastočné s prístupom zo zadného nádvoria. Dom je riešený ako dvojgeneračný. K pôvodnému domu, ktorý bol daný do užívania v roku 1982 bola zhotovená v roku 1999 v zadnom ľavom trakte pôdorysu prístavba dvojgaráže, ktorá nie je prevádzkovo prepojená s domom. V roku 1999 bola tiež vykonaná kompletná rekonštrukcia domu.    

Dispozičné riešenie:

Hlavný vstup do objektu je z predného nádvoria. Vchod je spoločný pre obe bytové jednotky. Zo zádveria, v ktorom sa nachádza komunikačné schodisko prepájajúce podlažia, (sa na každom z podlaží) atypickou halou v tvare šesťuholníka prechádza do obývacej izby, kuchyne, kúpeľne, WC a dvoch spální. Na každom podlaží je priestranná obývacia izba s krbom. V suteréne sa nachádzajú dve miestnosti, pričom v jednej je kotolňa s plynovým kotlom a druhá môže byť využívaná ako veľký sklad.

Podlahová plocha 1. podzemného podlažia je cca 25 m2.

Podlahová plocha 1. nadzemného podlažia je cca 110 m2.

Podlahová plocha 2. nadzemného podlažia je cca 110 m2.

Obvodové steny domu sú murované z tehál v hrúbke cca 380 mm. Stropná konštrukcia l. NP a 2. NP je železobetónová monolitická, opatrená sadrokartónovým podhľadom. Strešná krytina je betónová TONDACH.  Vnútorné omietky sú hladké vápenné, v kúpeľniach sú keramické obklady do výšky stropu. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom, doplnené žalúziami a sitami. Vnútorné dvere sú drevené do drevených zárubní, vchodové dvere sú atypické so sklenou výplňou. Schodisko je drevené jednoramenné. Povrch nástupníc a podstupníc je z tvrdého dreva vrátane zábradlia. Podlahy v izbách sú plávajúce laminátové, v kuchynskej časti a v ostatných prevádzkových priestoroch je keramická dlažba. V dome je rozvod studenej a teplej vody. Primárnym zdrojom teplej vody je zásobník vody v suteréne. Vykurovanie je riešené ako teplovodné s ohrievacími telesami. Zdrojom tepla je plynový kotol s automatickou reguláciou, podlažným rozdeľovačom a samostatnými okruhmi. V obývacej miestnosti je umiestnený krb so zaústením do komína. Vybavenie kuchyne tvorí linka so zabudovanými elektrospotrebičmi. Na prízemí je kúpeľňa s obmurovanou akrylátovou vaňou, sprchou a dvomi umývadlami. Samostatné WC je s umývadlom a slúži súčasne ako práčovňa. Na každom podlaží je vstavaný Rolldor. Dispozičné riešenie a vybavenie 2. NP je totožné. Dom je vybavený rozvodom televízie, slaboprúdu, a bleskozvodom. Napojený je na vlastný zdroj vody, na verejný rozvod elektriny, zemného plynu a kanalizácie. 

 

2. Ďalšia bytová jednotka sa nachádza za rodinným domom, ktorá je samostatne stojaca s podkrovím a čiastočným podpivničením. Do užívania bola daná v roku 2000.    

Dispozičné riešenie:

V 1. podzemnom podlaží sa nachádza schodiskový priestor s predsieňou, sklad vína, slovenská pivnica, sauna, masážny wirpool bazén, sprcha a WC.

Podlahová plocha 1. podzemného podlažia je cca 45 m2.

V 1. nadzemnom podlaží sa nachádzajú dve miestnosti slúžiace ako denná miestnosť (pracovňa) a izba, sociálne zariadenie s WC a umývadlom, kde je aj kotol a zásobník ústredného kúrenia, kuchyňa, zádverie so schodiskom a prekrytá terasa.

Podlahová plocha 1. nadzemného podlažia je cca 70 m2.

V podkroví sa nachádzajú 3 izby, kúpeľňa s WC, chodba, schodiskový priestor.

Podlahová plocha podkrovia je cca 70 m2.

 

Nosné a obvodové konštrukcie sú murované z tvaroviek Porotherm v hr. cca 380 mm. V podzemnom podlaží sú nosné steny betónové. Stĺpové konštrukcie v prízemí sú z bieleho rezného muriva.  Krytina je betónová, klampiarske konštrukcie sú z medeného plechu. Na streche sú umiestnené solárne panely. Solárnu sústavu tvorí dvojica plochých kolektorov. Solárna stanica je umiestnená v suteréne a slúži pre prípravu TÚV bazéna. Schodisko je oceľové točité. Vnútorné omietky sú hladké vápenné, v príslušenstve je keramický obklad. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom, v podkroví sú strešné okná VELUX. Dvere sú prevažne drevené. Podlahy v izbách sú plávajúce laminátové, v príslušenstve je keramická dlažba. V podzemnom podlaží (v tzv. slovenskej pivnici) je kompletný obklad stien vrátane obkladu klembovitého stropu. Podlahu tvorí rustikálna dlažba, v časti wellness priestoru protišmyková, obklad stien je keramický do výšky stropu. V suteréne je umiestnená fínska sauna, masážny bazén, sprcha, WC a umývadlo. Vybavenie kuchyne tvorí kuchynská linka z materiálov na báze drevnej hmoty s plynovým sporákom, digestorom a drezom. Vybavenie kúpeľne je totožné v 1. NP a v 2. NP a tvorí ho umývadlo, WC a sprcha. Budova je ústredne vykurovaná. Zdrojom tepla a TÚV je plynový kotol a zásobník Vissmann umiestnený v kúpeľni. Ohrievacie telesá sú oceľové panelové. Elektroinštalácia je motorická a svetelná. Vyhotovený je rozvod plynu, teplej a studenej vody s napojením na vlastný zdroj vody. 

 

3. Bazén 

Je situovaný v zadnej časti nádvoria. Suterén bazéna je prístupný točitým oceľovým schodiskom, je vybavený strojovňou a úpravovňou vody. Vybavenie objektu tvorí sprcha a WC. Vstup do objektu je zo spevnenej plochy medzi hospodárskou budovou a z priestrannej záhrady. Do užívania bol daný v roku 2000.    

Podlahová plocha bazénovej haly je cca 115 m2.

Základy sú železobetónové, z monolitického betónu. Nosná konštrukcia je murovaná, z južnej a západnej strany je fasáda prevažne presklená. Podlaha je keramická z protišmykových dlaždíc. Povrchovú úpravu stien tvorí keramický obklad zjednotený s obkladom telesa bazéna. Okná a dvere sú plastové. Strecha je kompletne presvetlená. Konštrukciu tvoria oceľové oblúky kompletne prekryté lexanom. Vykurovanie okolo bazéna je podlahové, na stenách sú vykurovacie KORAD telesá. Teplú vodu zabezpečuje solárna sústava umiestnená na streche vedľajšej budovy a kompletná technologická stanica situovaná v suteréne. Objekt je vybavený rozvodom vody, elektriny a plynu, odkanalizovaný je cez čistiacu šachtu do žumpy.

 

4. Garáž

Ide o murovaný objekt s dvomi nadzemnými podlažiami. V l. NP je garáž pre dve osobné autá. Na 2. NP je denná obytná miestnosť s prístupom vonkajším schodiskom zo zadného zádvoria. Do užívania bola daná v roku 1999.

Podlahová plocha 1. nadzemného podlažia je cca 30 m2.

Podlahová plocha 2. nadzemného podlažia je cca 30 m2.

 

Vráta na garáži sú výklopné s automatickým ovládaním. Podlaha v časti garáží je z keramickej dlažby. Na poschodí je plávajúca podlaha. Elektroinštalácia je svetelná aj motorická. 

Nepremeškajte príležitosť a objednajte sa na obhliadku!