Predaj rodinného domu v obci Nána Predaj 3D Vizualizácia

Spôsob predaja:
Predaj
Kúpna cena:
130 000 €
Možnosť financovania cez hypotekárny úver:
3D vizualizácia:
Áno
Okres:
Nové Zámky
Obec:
Nána
Katastrálne územie:
Nána
Ulica:
Jókaiho 2814/105
Sledovať dražbu
Aké výhody má sledovanie dražby?

Opis nehnuteľnosti

Rodinný dom bol daný do užívania v roku 1995. Následne v roku 2007 bola k domu zrealizovaná prístavba a celý dom prešiel rekonštrukciou. Strecha nad pôvodnou stavbou je šikmá, presvetlená oknami v štítoch a strešnými oknami. Nad prístavbou je plochá jednoplášťová strecha s odvetranou tepelnoizolačnou vrstvou.

Dispozičné riešenie:

Dom má celkovo tri obytné miestnosti, kuchyňu, komoru, predsieň a tri kúpeľne s WC. Dom má predpripravené podkrovie so samostatným vstupom so schodiskom z exteriréru. Podkrovie si môže nový majiteľ prispôsobiť na ním požadované účely, pokojne aj ako ďalšiu samostanú bytovú jednotku.

Základy sú betónové. Dom je bez podzemného podlažia s vodorovnou izoláciou proti vode. Zvislé nosné konštrukcie sú murované z tehál (v pôvodnom dome je plná pálená tehla a v prístavbe sú tvarovky Porotherm) v skladobnej hrúbke 50-60 cm. Deliace konštrukcie sú tehlové murované. Vodorovné nosné konštrukcie sú keramické s rovným podhľadom. Strešná konštrukcia je sedlová väznicová sústava. Krytinu na krove tvoria plné pálené ťažké korýtkové škridly. Klampiarske konštrukcie strechy sú z pozinkovaného plechu. Úpravy vonkajších povrchov tvoria fasádne omietky na báze umelých látok zo strany ulice a z dvora. Zo strany suseda sú vápenné zdrsnené. Úpravy vnútorných povrchov tvoria vápenné štukové omietky. Kuchyňa je bez vybavenia. Vybavenie kúpeľní predstavuje plastová jednoduchá vaňa, rohová vaňa, dve umývadlá, dva splachovacie záchody. Ostatné vybavenie tvorí kozub s vyhrievacou vložkou. Vykurovanie je lokálne, zdrojom tepla sú elektrické konvertory. Vnútorné rozvody vody sú z plastového potrubia studenej a teplej vody z centrálneho zdroja. Vnútorné rozvody kanalizácie tvorí plastové potrubie. Elektroinštalácia je svetelná motorická bez rozvádzačov. Elektrický rozvádzač je s automatickým istením. Nainštalovaná je tiež klimatizácia.

 

Príslušenstvo dommu tvorí najmä:

1. Bazén

Ide o zapustený laminátový montovaný bazén, doplnený o zastrešenie a filtráciu vody. Bazén je osadený na betónový základ a obmurovaný. Do užívania bol daný v roku 2007.

Objem bazéna je 63,2 m3.

 

2. Krytá terasa

Je umiestnená v priestore medzi dvoma vzájomne kolmými obvodovými múrmi pôvodného rodinného domu a predloženým schodiskom na hornú terasu nad prístavbou k domu. Nosná konštrukcia strechy je drevená, krov je pultový, z dvoch strán osadený na obvodové múry a v oblúku na drevené stĺpy. Strešnú krytinu tvorí pozinkovaný plech upravený náterom. Podlaha na terase má protišmykovú keramickú dlažbu. Do užívania bola daná v roku 2007.

 

3. Prístrešok

Je osadený pozdĺž prístavby rodinného domu, s ktorou má spoločnú jednu stenu. Konštrukcia strechy je osadená na obvodovom múre domu a na drevených stĺpoch ošetrených impregnačným náterom. Strecha je pultová z drevených trámov a dreveného záklopu, so strešnou krytinou z pozinkovaného plechu. Strecha má sklon do dvora. Podlaha v prístrešku je drevená, z vysoko odolných drevín. Do užívania bol daný v roku 2007.

 

4. Altánok

Drevený altánok je umiestnený za rodinným domom. Steny altánku tvoria časti murovaných plotov na hraniciach pozemku. Nosná konštrukcia strechy je drevená, krov je stanový, s dreveným záklopom a strešná krytina je trstina. Podlaha v altánku je cementový poter. Do užívania bol daný v roku 2007.