Mimoriadne znížená cena!!! Predaj prevádzkovej budovy (RD, reštaurácia) v obci Veľký Blh (priestory sú vypratané a kúpou ihneď voľné) Predaj

Spôsob predaja:
Predaj
Kúpna cena:
39 900 €
Možnosť financovania cez hypotekárny úver:
Okres:
Rimavská Sobota
Obec:
Veľký Blh
Katastrálne územie:
---
Ulica:
255 255
Sledovať dražbu
Aké výhody má sledovanie dražby?

Kontakt

JUDr. Juraj Klačan
+421 918 814 799

Mám záujem o viac informácií

Opis nehnuteľnosti

Aukčná spoločnosť ponúka na predaj prevádzkovú budovu v obci Veľký Blh, v okrese Rimavská Sobota.

Skladá sa z dvoch častí, a to z pôvodnej časti postavenej v roku 1960 a novej nedokončenej časti. Budova nie je podpivničená. Pôvodná časť je prízemná, novostavba má dve nadzemné podlažia a jedno podkrovie. Pôvodná časť bola daná do užívania v roku 1960 ako rodinný dom. V roku 2000 bola komplexne zrekonštruovaná na reštauráciu. Nová časť sa nachádza v štádiu rozostavanej stavby. Budova je napojená na rozvod elektroinštalácie, vody a plynu z verejných rozvodov. Odkanalizovaná je do žumpy.

V 1. nadzemnom podlaží pôvodnej časti sa nachádza pôvodná prevádzka reštaurácie so zázemím. Ostatné časti stavby sú rozostavané v štádiu hrubej stavby, v ktorej nie je zrealizovaná výstavba schodiska do 2. NP a podkrovia. Stavba má murované steny, podlahy tvoria keramické dlažby, rozostavaná časť budovy je bez podláh.

Zastavaná plocha je 1025 m2

Výmera pozemku je 783 m2

Obec Veľký Blh je vzdialená od okresného mesta Rimavská Sobota 16 km. V  Rimavskej Sobote je výborná  občianska vybavenosť, nachádza sa tam  pošta, lekárne, obchodné domy, školy, materská škola, banky a pod.